Usługi

Naszą ofertę kierujemy  do klientów indywidualnych, firm i instytucji państwowych, które poszukują standardowych rozwiązań, jak i tych, którzy chcą realizować nietypowe projekty. Zapewniamy kompleksowość  usług.

Zaprojektuj z nami

W naszym biurze podejmujemy każde architektoniczne wyzwanie. Od podstaw projektujemy domy jednorodzinne i wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej, garaże oraz budynki gospodarcze.
Jeśli masz swój własny projekt, pomożemy go zrealizować. Na podstawie wytycznych, opracujemy projekt spełniający najwyższe standardy. Przy pracy nad Twoim pomysłem dobierzemy najlepsze na daną sytuację rozwiązania funkcjonalne, instalacyjne i materiałowe. Niestandardowe rozwiązania nie muszą oznaczać wygórowanych kosztów.
Zadbamy o optymalizację w kwestii kosztów zarówno budowy jak i eksploatacji.

usługi mg studio

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Budynki Mieszkalne

Wykonujemy kompleksowe projekty budowlane w celu uzyskania pozwolenia na budowę. Opracowujemy budynki mieszkalne, domy jednorodzinne, w zabudowie szeregowej.

Garaże

Projektujemy garaże o różnorodnej architekturze (nowoczesnej i tradycyjnej), zaprojektowane zarówno w technologii murowej, jak i drewnianej, w szczególności garaże jednostanowiskowe, garaże dwustanowiskowe i garaże wielostanowiskowe oraz wiaty garażowe. 

Budynki Gospodarcze

Projekty budynków gospodarczych pozwalają efektywnie i funkcjonalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Każdy projekt wykonany jest przez doświadczonego projektanta, w zgodzie z obowiązującymi normami i przepisami.

Budynki Wielorodzinne

Zajmujemy się projektowaniem budynków wielorodzinnych spełniającym zarówno wymagania kontrahentów, jak również często restrykcyjne warunki zagospodarowania przestrzennego. Projektujemy obiekty cechujące się funkcjonalnością oraz prostotą. 

Wizualizację i aranżację

Opracowujemy wizualizacje 360⁰. Stanowią one  doskonały sposób prezentacji zaaranżowanej przez naszą pracownię przestrzeni.

Adaptacje gotowych projektów

Pracownia MG Studio wykonuje adaptacje gotowych projektów budowlanych poprzez dostosowanie ich do lokalnych przepisów. Każdy projekt gotowy objęty jest prawem autorskim. Mimo to można w nim dokonać pewnych zmian. Ich zakres określa dokumentacja
dołączona do projektu.

Przewiń do góry